Vallaki Arama Motoru
Vallaki Arama Motoru

Eylül Ayı Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU’nun Başkanlığında Yapıldı

Muhtarların istek, talep ve önerilerini dinlemek üzere üç ayda bir düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU, başkanlığında gerçekleştirildi.

Eylül Ayı Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU’nun Başkanlığında Yapıldı
Bu içerik 216 kez okundu.
Emlak Danışmanlık Hizmetleri

Muhtarların istek, talep ve önerilerini dinlemek üzere üç ayda bir düzenli olarak  gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU, başkanlığında gerçekleştirildi. 

İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda Muhtarların istek, talep ve önerilerini dinlemek üzere üç ayda bir düzenli olarak  gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı 26 Eylül Perşembe günü Kaymakamlık toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya Sancaktepe Kaymakamı Adnan ÇAKIROĞLU’nun yanı sıra Kamu Kurum Müdür ve Amirleri, Sancaktepe’de görev yapan Mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldı.

Sancaktepe’de göreve başladığı günden itibaren düzenli olarak muhtarlarla bir araya gelen ve Muhtarların sorun, istek ve taleplerini dinleyen Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU, bir selamlama konuşması yaptı. 

Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU, katılımlarından dolayı konuklara teşekkürlerini ileterek başladığı konuşmasında, 2019- 2020 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle eğitim alanında yapılan çalışmalardan bahsetti.

Bağımlıkla mücadelede asla taviz verilmeyeceğinin altını çizen ve Bağımlılıkla Mücadele kapsamında yapılan çalışmaları anlatan Kaymakam ÇAKIROĞLU, daha sonra Sıfır Atık Projesinin önemine değindi.

Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU’nun konuşmasının ardından Türk Kızılay’ı Çekmeköy Kan Bağışı Merkezi tarafından “Kan Bağışı” konulu bir sunum yapıldı. Sunumda Kan Bağışının öneminden bahsedilerek, vatandaşlarımızın Kan Bağışı konusunda bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinin gerekliliği vurgulandı.
 
Sunumun ardında toplantıda, daire amirleri kurumlarımız tarafından yapılan çalışma ve hizmetlerle ilgili muhtarlarımızı bilgilendirerek, muhtarlarımızın talep ve sorunları değerlendirildi. Gerçekleşen toplantıda muhtarlar ihtiyaç ve sorunlarını dile getirdi. Bu sorunlar için çözüm yolları hakkında kurum yöneticileriyle karşılıklı olarak istişare yapıldı.

alanya escort

Eylül Ayı Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU Başkanlığında Yapıldı
Sahibinebak.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
DUYURULARX
Milli Ağaçlandırma Günü’nde “Bugün Fidan, Yarın Nefes” Sloganıyla Fidanlar Toprağa Dikildi
Milli Ağaçlandırma Günü’nde “Bugün Fidan, Yarın Nefes” Sloganıyla Fidanlar Toprağa Dikildi